Bóle klatki piersiowej po przebytym zapaleniu oskrzeli

witam serdecznie przebylam zapalenie oskrzeli z niebywalym bolem lewej strony klatki piersiowej poczatkowo bralam ampicyline pozniej doxycykline 1 dzien przed zkonczeniem antybiotykoterapi pojawily sie silne bole kolan i stawu skokowego prosze o pomoc czy jest to zwiazane z antybiotykiem czy tez z przebyta choroba poniewaz przebywam w anglii i dostalam l4 zeby sie mnie pozbyc z gabinetu bez leczenia i podania przyczyny

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza reumatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.