Bóle kolana przy chodzeniu

Witam, moja mama ma 82 lata od prawie 2 miesięcy boli ją lewe kolano tylko przy chodzeniu(pod lewym kolanem jest miejsce ktore przy ucisku daje ostry ból promieniujący do środka, ból w momencie ucisku) ortopeda wykluczył kolano zasugerował rwę kulszową, neurolog wykluczył rwę USG kolana nic nie wniosło, są zmiany starcze ale nic co dawałoby ostry ból, oprucz lekow przeciwzapalnych brała Doreta po odstawieniu ból się nie zwiększył, noga w kolanie drożna można machać kopać bez bólu j

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje wykonac USG układu żylnego i tętniczego kończyn dolnych.