Ból kolana przy chodzeniu

Od ponad miesiaca boli mnie kolano, mam ból kolana przy chodzeniu a raczej ból pod kolanem z przodu i troche w wewnetrzna strone w okolicy poczatku piszczela. Boli przy zginaniu stawaniu i przy bieganiu ze az musze sie zatrzymac, miejsce jest bardzo lekko sine, ale nie spuchniete i nie uderzylam sie w to miejsce i nic podobnego. Więc nie rozumiem do konca czemu mam ból kolana przy chodzeniu. Czasem podczas chodzenia kolano lekko ucieka i cały czas mam ból kolana przy chodzeniu. A więc co to jest i od czego może pojawiać się ból kolana przy chodzeniu ? Na jakie badania powinnam pojsc na poczatek zeby sprawdzic co mi jest ? Czy bede musiala chodzic na rehabilitacje zeby to wyleczyć ? a może teraz powinnam kupić jakieś maści lub robić okłady na kolano? Czy to pomoże na ból kolana przy chodzeniu ?

Może być to objaw niestabilności kolana związany z uszkodzeniem więzadeł - uciekanie z uszkodzeniem więzadła krzyżowego a ból pod kolanem z przeciążeniem przyczepu pozostałego i czynnego więzadła. Ortopeda i usg kolana na początek.