Bóle kolana z boku po obudzeniu

Witam, mam problem z kolanem. Otóż w nocy, ewentualnie rano po przebudzeniu boli mnie kolano z boku. Objawia sie to tym, ze nie moge go zgiac, wyprostowac, przeniesc na druga strone. W zaleznosci od pozycji, w ktorej sie obudze. Jednak, gdy sie upre i zegne kolano, bol mija. Nie towarzysza mi bole w ciagu dnia ani zaden obrzek. Trwa to kilka lat. Jednak niecodziennie mnie to meczylo.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi odnośnie przyczyny Pani dolegliwości i sposobu ich leczenia. Sugeruję kontakt z ortopedą lub rehabilitantem.