Bóle kręgosłupa i stawów kończyn

mam bol kregosłupa miedzy lopatkami. jakis czas temu bolal mnie duzy palec od lewej nogi potem przeszło na noge i posladek po dwóch dniach bol minal. teraz odczuwam bol stawow rak i nog w szczegolnosci po tej samej stronie co wtedy. bol jest taki przeszywajacy klujacy .ogolnie jestem zmeczona senna. dodam ze w tamtym roku mialam dwakleszcze czy to moze miec cos wspólnego

Aleksander Ropielewski

Objawy mogą wynikać z ucisku korzeni nerwowych lub chorób reumatycznych. Możliwe również że są spowodowane boreliozą o nietypowym przebiegu. Aby to stwierdzić jednoznacznie konieczny jest kontakt z lekarzem, który przeprowadzi badanie i rozpocznie diagnostykę.