Bóle kręgosłupa i uszczerbek kręgu

Witam ! Mam problemy z kręgosłupem, a konkrenie a częscią ledzwiową . Około 2 lat temu miałam robione prześwietlenie kręgosłupa , na którym widoczny jest uszczerbek którego z kręgów i odłamek kości obok kręgu . Lekarz ortopeda uznał , ze wszystko się wchłonie i przestanie boleć , jednak bóle w części lędzwiowej powróciły i są bardzo intensywne ? Co robic? Czy powinnam kolejny raz zgłosić się do ortopedy ?

Witam serdecznie
Jak najbardziej doradzam kolejną konsultacje z ortopedą oraz dodatkowo z neurologiem aby upewnić się czy powstałe zmiany nie maja powiązania z uciskiem na rdzeń kręgowy.
Pozdrawiam