Bóle kręgosłupa, kołatanie serca a nerwica u 49-latki
witam serdecznie chyba mam objawy nerwicy mam bóle w łopatkach i kręgosłupie nie zawsze ale często się zdarzają jednego dnia mam mdłości słabo mi wydaje mi się że zaraz zemdleje kołatania serca ból i kłucia przechodzą z jednego boku na drugi jednego dnia boli mnie żołądek i nerki tak mi się wydaje, a na drugi dzień gardło tak zwana gula w gardle robiłam rtg płuc wyszło wszystko w porządku a nadal mnie bolą czy to nerwica gdzie mam się udać

KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże psychogenne. Proszę udać się na wizytę do lekarza psychiatry.