Bóle kręgosłupa przy drętwieniu nóg i stopy

Od ok 2 tyg boli mnie kregoslup,rwie mnie prawa noga az od posladka, czasem dretwiala stopa. Bylam u lekarza,zlecil rtg. Prosze o interpretacje wyniku ktory dzis odebralam, gdyz na wizyte ide dopiero po swietach, o ewentualne zalecenia. Wynik: lordoza ledzwiowa zachowana. Kreg przejsciowy- czesciowa lumbalizacja kregu s1. Wys.trzonow i krazkow miedzykregowych w normie. Nadmieniam ze jestem mama 10miescorki i nadal karmie piersia, nie biore lekow.

Problem może być w przemieszczeniu dysku co nie bedzie widoczne w zwykłym rtg, a dopiero w mri. Jeżeli z powodu karmienia nie chcemy brać leków pozostaje rehabilitacja