Bóle krzyża i pleców, uderzenia gorąca, brak miesiączki

 mam okropne bole krzyza i plecow w nocy jest mi ciezko sie odwrocic z boku na bok do tego ostatnia miesiaczke mialam 9 wrzesnia i od tamtej pory niema co to moze oznaczac bol jest tak silny i uderzenia goraca mam 38 lat

Aleksander Ropielewski

Objawy są tyleż niepokojace co mało specyficzne i nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi bez możliwości przeprowadzenia badania dlatego sugeruję kontakt z lekarzem.