Bóle łydek u 48-letniego mężczyzny

Mezcyzna 48 lat 169 wzrostu 87 kilo zawod malarz mieszkaniowy Miesiac temu stalem ma palcach na drabinie., byla za krutka i tak przez 2 godziny co jakisz czas .od tego czasu bola mnie lydki , czasami mocniej czasami mniej .Jak sie rozchodze to jest ok potem zaczynaja znowu , no i jak juz leze tez ..zasypiam i jest ok ..ale po przebudzeniu za jakis czas 10 minut znow je czuje ..rozchodze nic i znowu...czy to naciagnuecie czy nadwaga?nie pije alkoholu i nie pale Bol w obu lydkach odrazu po drabin

Najlepszym rozwiązaniem byłoby pójście do fizjoterpeuty, żeby zobaczył całość i wtedy ocenił.
Jednak jeśli problem pojawił się po takim "treningu" to warto spróbować się porozciągać, a jeszcze lepsze może okazać się rolowanie. Jest to prosta i bezpieczna metoda rozluźniania napiętych tkanek.
Proszę sobie wpisać w Google "rolowanie powięzi" to znajdzie Pan dużo artykułów i filmików jak to działa oraz jak wykonać to prawidłowo.

Pozdrawiam
Konrad Skrzat