Bóle mięśni i stawów, opuchlizna powiek

witam serdecznie, proszę o poradę gdzie mam szukać pomocy: bolą mnie stawy i mięśnie puchną mi dolne powieki, badania wszystkie w normie prócz kolanoskopi,pobrano wycinki A-WSTĘPNICY ,B-POPRZECZNICY, C- ESICY, D-CZ.ZSTĘPUJĄCEJ do badania histopatologicznego wynik :colitis chronica AB (M -43000 ), colitis chronica erosiva -C(M-4300), aktualnie zażywam ASAMAX , JUŻ 3 MIESIĄC ALE TE OBJAWY NIE MIJAJĄ, GDZIE SIĘ UDAĆ PO POMOC??PROSZĘ O ODPOWIEDZ

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę skonsultować sie z gastroenterologiem. Objawy takie mogą występować w tym schorzeniu.
Pozdrawiam