Bóle na dole pod żebrami

Witam proszę o ratunek mam od dłuższego czasu ból na dole pod żebrami ból raczej ciągły lewa strona .wyniki trzustkowe i wątrobowe w normie ciśnienie również .Mam 60 lat biorę leki od 4 lat na zobojętnienie kwasu żołądkowego .Mam zawsze wysoki cholesterol i aortę lekko miażdżycową .wysoki dobry cholesterol .Niskie trójglycerydy .Nie biorę leków na cholesterol tylko dieta .Proszę o pomoc .Gastrolog wizyta w lutym. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie jelit. Nie można wykluczyć patologii śledziony. Wizyta u specjalisty gastrologa wydaje się być właściwym postępowaniem.