Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból po lewej stronie pod żebrami

dzien dobry ?mam ból w nocy po lewej stronie pod żebrami i w tylnej czesi pleców, głownie jak nabieram powietrza wtedy ból jest wiekszy z rana gdy wstaje i zaczynam sie ruszac ból ustepuje badania z krfi ob 6 morfologia w normie cholesterol 350 trójglicerydy 278 aspat 40 alat 74 gg/tp 80 prosze o odpowiedz i co mam dalej robic tydzien temu byłem u lekarza i dostałem leki ipp40 mg tabletki dojelitowe i debretin poniewaz mnie bolał delikatnie brzuch a po pare dniach zaczeło bolec tak jak wyzej
MĘŻCZYZNA, 43 LAT ponad rok temu

Badania krwi - TSH

Wahania TSH stają się coraz powszechniejsze. Czym tak naprawdę jest? TSH to skrót odnoszący się do poziomu tyreotropiny we krwi . To podstawowe badanie, gdy chcemy sprawdzić, czy tarczyca prawidłowo funkcjonuje.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! W podanych wynikach nieprawidłowość stanowi podwyższenie poziomu cholesterolu i trójglicerydów oraz podwyższone parametry wątrobowe. Sugeruję wdrożenie diety w celu obniżenia cholesterolu. Tutaj znajdzie Pan szczegółowe informacje: http://portal.abczdrowie.pl/dieta-na-cholesterol-u-mezczyzn, http://portal.abczdrowie.pl/co-jesc-aby-obnizyc-cholesterol, http://portal.abczdrowie.pl/dobry-i-zly-cholesterol, http://portal.abczdrowie.pl/dieta-na-cholesterol, http://portal.abczdrowie.pl/dieta-obnizajaca-cholesterol. Po kilku tygodniach powinien Pan wykonać badania kontrolne. Jeśli nie przyniesie to oczekiwanych rezultatów konieczna będzie dokładniejsza diagnostyka oraz farmakoterapia.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy