Bóle nóg po operacji usunięcia przepukliny

Jestem po oper. usuniecia przepukliny na odcinku l5/s1 oper. byla rok temu w znieczuleniu ogolnym po oper. pojawil sie bol nog ktory mial zniknac niestety nie zniknal na ta chwile bol jest rowniez w posladkach jak i prawie calym kregosl. czuje kazde dotkniecie bol jest pieczacy zarowno w stopach jak i posladkach niestety probowalem znalezc kogos kto moglby mi pomoc niestety zaden neurochirurg nie chcial sie podjac odsylaja mnie do tego kto oper. mimo iz on twierdzi ze jestem zdrowy i ni nie boli

Witam. W tej sytuacji przede wszystkim należy wykonać badanie rezonansem magnetycznym które jednoznacznie zobrazuje czy struktury kręgosłupa są prawidłowe. Opisane objawy wskazują na istnienie zmian zwyrodnieniowych w obrębie stawow kręgosłupa w związku z czym nie można wykluczyć konieczności wykonywania powtornej operscji.

Wygląda na to iż utrzymuje się ucisk na korzenie nerwowe i trzeba reoperować. Może należałoby się zgłosić do regionalnego ośrodka klinicznego i przedstawić problem.