Bóle nóg przy okresie

witam z miesiaca na miesiac coraz bardziej bola mnie nogi podczas okresu i przed , miesiaczkuje regularnie niewiem czy to normalne prosze o odpowiedz dziekuje i pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bóle nóg mogą mieć podłoże naczyniowe. Nie można wykluczyć innej przyczyny dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, nie jest to normalne, jednak bez możliwości wykonania badania lekarskiego nie można stwierdzić nic więcej, ponieważ opisywane dolegliwości są bardzo niespecyficzne.