Bóle pachwin i uciążliwe bóle jajników

witam, na lewym jajniku mam mała torbiel, która mnie nie boli, natomiast boli mnie prawa pachwina (na prawym jajniku mam kilka pęcherzyków), ból idzie do biodra, przechodzi na tył pleców. Czasami jest kłócie w biodrze. Mam problem z założeniem skarpetek, bo czuję jakby coś uciskało mi pachwinę i nie mogę podnieść dobrze nogi. nie jest to duży ból, ale uciążliwy. nie mogę wysiedzieć w jednym miejscu, założyć nogi prawej na lewą, bo czuję ucisk. Co to może być?do jakiego lekarza mam się z tym udac

Lek. Bianka Małczuk

Witam. W celu wyjaśnienia przyczyny Pani dolegliwości zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze właściwe postępowanie. Pozdrawiam.