Bóle piersi i częste oddawanie moczu a ciąża

Mam pytanie w zeszlym miesiacu spoznil mi sie okres o 1,5 tygodnia i wkoncu dostalam ale A teraz jestem jeszcze przed Ale strasznie mnie bola piersi zaczelam od kilku dni wiecej jesc i oddaje macz troche czesciej czy moze to oznaczac ciaze? Prosze o odpowiedz

Jednak tego typu zaburzenia cyklu mogą wskazywać na przetrwałe pęcherzyki, problemy z owulacją, czy coś czego bez badania, a często również diagnostyki hormonalnej się nie wyjaśni.
Wykluczenie ciąży to najprostszy problem.