Bóle pleców i wynik RTG u 21-latka
Witam mam straszne boleści pleców(mięśni) lekarze u mnie nie mogą stwierdzić co mi dolega już mam dość latania po oddziałach dlatego piszę tutaj. Na RTG wyszły mi zmiany włókniste a choruje na astmę przy bólu czesto drętwieją mi kończyny Górne. nie mogę siedzieć oraz leżeć mam tez problem z oddychaniem. Mój kolega miał takie same obiawy Tzn graczkę tak jak ja i na początku prawo stronę bóle a teraz mam całościowe i wykryto u niego Gózy proszę o odzew jakiegoś specjalisty

MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam! W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Wskazana jest ponowna wizyta u lekarza prowadzącego.