Bóle po złamaniu kości piszczelowej w nodze

Witam, mam takie pytania, mam zlamana kosc piszczelowej w lewej nodze, wiec chodze o kulach obciazajac prawa,z tym ze w prawej kilka lat temu mialem skrecone kolano, oraz dosc pozadnie naderwany miesien czworoglowy, chodzac o tych kulach ostatnio odczuwam ból w achillesie, w zwiazku z tym chcialem sie zapytac czy mają Państwo jakieś rady dla mnie, byłbym wdzięczny za każdą sugestię.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tak naprawdę powinien Pan odciążyć obie kończyny i jak najwięcej leżeć i odpoczywać. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym.