Bóle podbrzusza a ryzyko zapalenia przydatków

Witam, W pracy siedzę naprzeciwko otwartego okna z którego wieje wiatr na moje przydatki. Jeżdżę też na skuterze. W nocy obudził mnie silny ból podbrzusza, czy mogłam się przeziębić? Teraz wygrzewam się w cieple czy to minie samo czy nie obędzie się bez lekarza?

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciężko ocenić bez badania, jeśli ból nie ustąpi po środkach przeciwbólowych i rozkurczowych, sugeruję wizytę u lekarza.
Pozdrawiam