Czy należy od razu leczyć przeziębienie?

Witam! Kilka dni temu zostawiłam na noc otwarte okno i zaziębiłam się. Mam zatkany nos, ciężko mi się oddycha, męczy mnie mokry kaszel i mam świszczący oddech. Wczoraj co chwilę kichałam, a dziś rano obudziłam się zaflegmiona. Czuję, że flegma zalega w gardle i oskrzelach. Coraz częściej kaszle, ale nie za każdym razem flegma się odrywa. Odkrztuszę to, co mogę, a reszta dalej siedzi. Powinnam czekać aż samo przejdzie czy już pójść do lekarza?

proponuje pójść na badanie ogólne do lekarza, jeśl jest pani przeziębiona.
Zaleci on właściwe leczenie doraźne które ułatwi funkcjonowanie podczas choroby.
Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.