Bóle podbrzusza i brązowe plamienia przy tabletkach

witam, biorę tabletki antykoncepcyjne w schemacie 21+7, 3 opakowanie, wcześniej krawienia dosyć obfite miałam 3 dnia w tygodniu tabletek placebo, jednak po tym opakowaniu już 1 dnia tabletek placebo dostałam lekkiego rozwodnionego brązowego plamienia, które nadal się utrzymuje oraz bólu podbrzusza jak przed okresem, o czym może świadczyć to plamienie i dlaczego akurat pod koniec blistra? czy krwawienie z odstawienia się pojawi i jeśli tak to jaki może mieć charakter? pozdrawiam

Najprawdopodobniej należy zmienic tabletki. Prawdopodobnie zbyt mała dawka hormonalna, ale dla antykoncepjci i zdrowia jest to bez znaczenia.