Bóle podbrzusza, mdłości i cysta krwotoczna w ciąży

Proszę o szybką odpowiedz jestem w ponad 6tyg ciąży i bardzo źle się czuję boli mnie podbrzusza mam mdłości i ogólnie dziwnie wczoraj wykryto u mnie cyste krwotoczna2cm chyba krwawi i jest wypełniona krwią boje się ze pęknie powiedz.mi ze się wchłonie ok11tyg ale już przed ciążą coś bolało mnie z lewej strony czasem w trakcie stosunku a cysta jest na lewym jajniku boje się ze miałam ja przed ciążą i będzie się rozrastac wciąż mam jakieś napięcia brzucha ciężko mi chodzić czasem jak sobie pomoc

Pozostanie Pani pod opieką ginekologa i raczej zalecony będzie spokojny tryb życia. Proszę słuchać się ginekologa prowadzącego ciążę.