Bóle podbrzusza od 10. dni a zapalenie jajników

Witam od 10 dni mam bole podbrzusza objawiaja sie takim bol jak w trakcie miesiaczki bol przechodzi czasem na uda i pachwiny a czasem na plecy jak w okresie jest wiekszy jak siedze lub leze natomiast przy chodzeniu ustaje robilam test nie jestem w ciazy natomiast moja ostatnia miesiaczka byla bardzo dluga bo prawie 7 dni (normalnie jes4 )obfita bardzo i z duzymi skrzepami podejrzewam zapalenie jajnikow jakie badanie moge wykonac zeby dowiedziec sie co mi jest ostatnia miesiaczkk byla 3 sierpnia. wykluczylam ciaze robiac test lekarz przepisal mi Trimethoprim bo uwazal ze to cos zwiazane z ukladem moczowym faktem jest ze czesto chodze siku szczegolnie w nocy ale mi sie wydaje ze to zapalenie jajnikow albo mi pekl torbiel bo ostatnia miesiaczka byla bardzo obfita i ze skrzepami dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.