Bóle pośladka a zapalenie jajników

Witam. Ostatnio przeszlam zapalenie jajnikow, lezac w szpitalu dostalam bolu w posladku,biodrze i lydce, niewiem czym to jest spowodowane,teraz jestem w domu kontunuuje leczenie jajnikow,ale bol posladka nie ustepuje, dodam ze jest to prawa strona , niemoge spac, jedynie na lewym boku ale tez jest ciezko, czy moze to byc spowodowane dlugotrwalym lezeniem?co robic?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Objawy mogą sugerować rozpoznanie rwy kulszowej. Może to być efekt długotrwałego leżenia,ale nie tylko. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.