Bóle podbrzusza w 8. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 8 tyg ciazy wedlug lekarza, od wczoraj w podbrzuszu odczuwam co jakis czas tak jakby pieczenie po lewej stronie, czy mam powody do obaw ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś powiedzieć. Proponuję udać się do swojego lekarza, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Być może zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.