Bóle w klatce piersiowej niezwiązane z refluksem

witam.jestem 5 dni po zabiegu stretta i w dalszym ciagu odczuwam bol w klatce piersiowej.nie jest to bol zwiazany z refluksem tylko inny.nie moge mocniej zaczerpnac powietrza,kichnac i nawet odbijanie jest bolesne.caly czas czuje dziwny ucisk a momentami silny skurcz.jezeli sa to objawy po zabiegowe to chcialbym sie dowiedziec ile jeszcze beda trwaly poniewaz jest to dla mnie bardzo uciazliwe i meczace.prosze jeszcze o wskazowki dot.wysilku fizycznego czy sa jakies ograniczenia bo dieta to wiado

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza wykonującego zabieg, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.