Co jest powodem bólu w klatce piersiowej u osoby po badaniu EKG?

Witam. Mam na imie Robert i mam 26lat. Od ponad tygodnia odczuwam bol w kladce piersiowej ktory pojawia sie sporadycznie w ciagu dnia lecz od ostatnich okolo 2-3 dni jest od czestszy i mocniejszy. Do bolu po lewej stronie mostka dochodzi jeszcze uczucie ucisku, dzwne pieczenie, i pojawil sie tez jednego dnia bol w okolicach lewej strony troszke wyzej niz pepek. Bol jest klujacy i nasila sie przy glebszym oddychaniu. Bylem dzis u, lekarza i wykonal badanie ekg na ktorym twierdzil ze jest wszystko ok ( lecz byl problem z badaniem poniewaz aparatura nie chciala zbyt przeprowadzic badania stad moje obawy o jego wiarygodnosc) bylem rowniez na rtg lecz wyniki beda dopiero za 3 dni. Moje pytanie brzmi co to moze byc poniewaz pomimo zastrzyku domiesniowego przeciwbolowego bol nie ustapil a mam wrazenie ze sie troszke nasilil. Dodam ze nie pracuje typowo fizycznie i czasem podnosze ciezkie rzeczy ale sporadycznie. Niestety jestem palący moze to przez to. Bardzo prosze o porade co zrobic w tym przypadku.

Lek. Tomasz Budlewski

jeśli ból nie ustępuje proponuje ponownie udać się do lekarza , sądzę że jeśli zapis ekg nie byłby do oceny to na pewno dr nie powiedziałby ze jest wynik ok