Bóle poniżej kostek oraz stawów kolanowych

W maju zaczęły boleć nogi poniżej kostek z obu stawy kolanowe.Dostałem Rantudil Retard i Doretę. Pomogło po 2 dniach kostki zaczęły puchnąć.Lekarka na rejonie dała skier.na OB, CRP i RF. Normy przekroczone 3 razy.Dostałem Namisil i Metypred. Po 3 dniach opuchlizna zeszła.Rantudil jakby co i kontrola za miesiąc skier. jak poprzednio. Mija tydzień. Ból wraca. Nogi dodatkowo bolą od spodu i bolą nadgarstki. Dodatkowo ciągle mam temperaturę 37,2 i zbijanie niewiele daje.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza reumatologa. po badaniu będzie mozna określić odpowiednei dalsze postępowanie.