Bóle pośladków z niewiadomych przyczyn

Witam! Dzisiaj rano wstałam z bólem pośladków tak jak bym miała zakwasy ale to nie możliwe bo nie ćwiczyłam ostatnim czasem! W dodatku zauważyłam że jak dłużej posiedzę bolą mnie też stopy. A wieczoram ból pojawił sie tez w udach i pachwinach!Pierwszy raz taki ból pojawił sie 3-4miesiace temu i trwał 3-4dni teraz jest drugi! Czym może byc spowodowany? Proszę o pomoc! Ola

Piotr Pilarski

Przyczyną mogą być problemy z kręgosłupem. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.