Bóle prawej strony głowy i szczęki

Dzien dobry,mam pytanie, od okolo tygodnia mam bole glowy z prawej strony,gdy ruszam buzia odczowam dziwny bol z praqwej strony szczeki, ogluszenie,czasem w miejscu glowy z prawej strony z tylu odczowam uderzenia pieczenia i goraca,co to moze oznaczac,tak wogole , bole glowy mam czesto, na kazda zmiane pogody, ale to jest inny bol
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety nie jest to możliwe, by w ramach porady internetowej precyzyjnie wskazać przyczynę Pani dolegliwości. Opisany ból głowy stanowczo wymaga jednak diagnostyki. Przede wszystkim proszę zatem udać się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, który zbierze szczegółowy wywiad oraz Panią zbada. Jeśli będą do tego wskazania uzyska Pani także skierowanie na badania lub do specjalisty neurologa.