Co mogą oznaczać bóle głowy po prawej stronie za uchem?

Witam. Od ponad pol roku prawie codziennie odczuwam bole glowy po prawej stronie za uchem. Nie jest to silny bol wiec nie biore tabletek jednak odczuwam dyskomfort. Zaczela tez bolec mnie szyja z prawej strony i czuje jakby cisnienie/ucisk od czubka glowy po bark. Mam tez powiekszone migdaly i jak sie okazalo laryngolog powiedzial ze sa w okropnym stanie i nalezy je wyciac. Czy to mozliwe ze te bole zwiazane sa wlasnie z migdalkami? Chcialam dodac ze rzadko mam angine lub bole gardla.

Jeżeli migdałki nie chorują to nie trzeba ich usuwać to nie one powodują bte bóle. Sprawdź zgryz i stawy skroniowo żuchwowe. To być może dysfunkcja stawów skroniowo żuchwowych.