Bóle śródstopia i towarzyszące im swędzenie

Witam, od trzech dni boli mnie śródstopie. Jest to ból wraz ze swędzeniem, który towarzyszy mi również podczas spoczynku. Nie mogę stawać całą stopą ani zginać palcami. Zauważyłem też, że to miejsce, które mnie boli jest koloru lekko fioletowego. Dodam rownież, że wykonuję pracę, podczas której codziennie bardzo dużo chodzę. Co może mi dolegać? Dziękuję za pomoc.

Aleksander Ropielewski

Przykro mi ale bez przeprowadzenia badania przedmiotowego i wykonania badań dodatkowych (RTG) nie jestem w stanie powiedzieć co może Panu dolegać.