Bóle stawów i kolan a dojrzały wiek kostny
mam 23 lata mam bóle stawów i kolan ostatnio juz zauwazyłam ze urosłam zrobiłam rtg nadgarstka i wykazało ze wiek kostny dojrzały jak mozliwe jest to ze nadal rosne i mam te bóje jak w okresie wzrostu

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Sugeruję konsultację ze specjalistą reumatologiem, który pokieruje dalszym postępowaniem.