Wydłużenie kości udowych obu nóg

skonczyłam 23 lata i zauwazyłam u siebie wydłuzenie kosci udowych obu nóg co spowodowało wzrost ciała o 1-1,5 cm i nie wiem czym moze to byc spowodowane zrobiłam badania krwi igf-1 i wynosi 263,30 oraz rtg nadgarstka i wyszło ze wiek kostny dojrzały wiec czym moze to byc spowodowane? i czy to jest mozliwe? czy moze to byc zwiazane z przykurczami?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest badanie ortopedyczne. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza.