Bóle stawów podczas najdrobniejszych czynności

Witam serdecznie. Mam problem z moimi stawami, począwszy od barków łokci, przez drobne stawy takie jak palce u stóp i dłoni. Mam 24 lata, problem ten występuje u mnie około 3 tygodni. Przy nawet najdrobniejszym wysiłku fizycznym pojawia się ból i trudności z jego wykonaniem. Jakie badanie muszę wykonać i do jakiego lekarza najlepiej się zgłosić? Z poważaniem.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.