Bóle kolan, stóp, dłoni, łokci barków i innych stawów

Witam. Od jakiegoś czasu u mojej żony nasilają się bóle kolan, stóp, dłoni, łokci barków i innych stawów, żona straciła tz werwę do życia, nic jej się nie chce i opadła z sił. Przechodziliśmy w ostatnim czasie wiele sytuacji stresowych i może tu jest odpowiedź? Wstępne badania pod względem reumatyzmu oraz boreliozy wyszły negatywnie. Proszę mi podać jakie zrobić badania które określiłyby moją chorobę (RZS) a może jest inna choroba o podobnych objawach? Z góry dziękuję Sławomir

Aleksander Ropielewski

W pierwszej kolejnosci morf. krwii, OB, CRP, RF oraz RTG najbardizej zajętych stawów i kontakt z reumatologiem z wynikami.