Bóle stawów, stany podgorączkowe i wyniki w kierunku RZS

Od dłuższego czasu bolą nie stawy, mam stany podgorączkowe, źle się czuję. Robiłam wyniki w celu wykluczenia RZS oto one: p/c jądrowe ANA: 1:40 typ ziarnisty, RF: <20 OB: 3 krwinki czerwone: 4,82 RDW: 14,3 % limfocytów: 14,7% %eozynocytów: 0,6% rozmaz krwi obwodowej: segmenty: 82,6% monocyty: 4,6% limfocyty: 12,8% leukocyty: ziarnistość neutrocytów średniogruba anizocytoza(rbc): ( ) poikilocytoza: owalocyty: płytki krwi: prawidłowe Proszę o pomoc w interpretacji.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm nie można się wypowiedzieć. co do RZS konieczne jest także oznaczenie anty- CCP, proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.