Bóle stawów u 6-letniego dziecka

Witam.Mam córkę w wieku 6lat.I często skarży się na bóle stawów(łokci i kolan)i do tego zauważyłam że robi jej się dziura w prawym barku.Mam pytanie czy to coś poważnego?Z morfologi wyszło że OB po 1 godz jest 18

Witam
Trudno postawić diagnozę bez przeprowadzenia badania lekarskiego
i wykonania podstawowych badań.
Najlepszym sposobem dotarcia do przyczyny problemów zdrowotnych dziecka jest konsultacja z lekarzem, który pokieruje dalszą ścieżką diagnostyczną i zastosuje odpowiednie leczenie
Pozdrawiam serdecznie