Przewlekłe bóle głowy oraz zmęczenie

Od kilku mies.non stop boli mnie głowa,ból głowy jest tak silny że idzie mi to na oczy i tył głowy.Czuję się zmęczona rozdrażniona.Mam uczucie duszności bardzo dużo piję nie za bardzo chce mi się jeść.Na dodatek mama problem z miesiączką jeśli jest to taki skromny trwa 5 dni ale od 2 mies.nie dostałam okresu(Na pewno nie jest to ciąża bo sprawdzałam )Czym może być to spowodowane???

Witam
Trudno postawić diagnozę bez przeprowadzenia badania lekarskiego
i wykonania podstawowych badań. Najlepszym sposobem dotarcia
do przyczyny Pani problemów zdrowotnych jest konsultacja
z lekarzem, który pokieruje dalszą ścieżką diagnostyczną
i zastosuje odpowiednie leczenie
Pozdrawiam serdecznie