Bóle stawów, wypadanie włosów, senność

Witam serdecznie czy moja 15 letnia corka moze mniec problem z tarczycą. Wybralam sie z corka do lekarza rodzinnego poniewaz narzeka na bóle stawów które jest strasznie strzelają, wypadają wlosy chodzi senna jest blada ma problemy z wypróznianiem, zdarza sie ze miesiączki ma 2 razy w msc. robiliśmy badania tarczycy TSH 3 -cia generacja 4,925. pani doktor zlecila powtórkę zrobilismy po 2 tygodniach i to samo badanie - 3,583 FT 4 10,5. nie wiemy co dalej robić.

Piotr Pilarski

Wyniki są blisko dolnej granicy normy. Wskazana jest wizyta u endokrynologa.

Pozdrawiam.