Senność, zmęczenie, wypadanie włosów i nadmierna potliwość

Blagam oPOMOC mezatka bez dzieci waga 59kg/169cm/28lat lekka praca a mimo to ciagle jestem zmeczona,senna,czesto musze spac w ciagu dnia mimo ze sypiam min.8h, wypadaja mi wlosy i poce sie,jestem placzliwa, bardzo często mam wzdęcia i odbijanie. Miesiaczki regularne ale bolesne.Brak rownowagi,ciezko ustac na jednej nodze. Badania krwi ok cukier ok,tarczyca ok,sprawy ginekologiczne ok,test na tasiemca negatywny. Aparat Mora wykazal grzyby- po wzieciu antybiotyku bylo troche lepiej ale na 2tyg :(

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli wszystkie wykonane wyniki są prawidłowe, a Pani konsultowała się z licznymi specjalistami, którzy nie zdiagnozowali żadnych nieprawidłowości, warto zastanowić się nad psychogennym pochodzeniem objawów.