Brak energii, przewlekłe zmęczenie, nadmierna płaczliwość i wypadanie włosów

Mam 28 lat zawsze mialam duzo energii,od dluzszego czasu zupelnie jej brak,jestem ciagle zmeczona a pomimo 8h snu musze w ciagu dnia zrobic drzemkę,wieczorem usypiam w 30sekund. Szybko sie mecze ale staram sie zmuszac 2 razy w tygodniu do cwiczen,duzo sie pocę, jestem placzliwa,wypadaja mi wlosy. Zupelnie brak mi koncentracji często mam tak ze ktos cos mówi a ja zupełnie nie wiem o czym. Robilam badania krwi ogolne i wyszly ok ,tarczyca ok,proby wątrobowe ok,cukier z krwi ok. Prosze o pomoc...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże psychogenne. Nie można wykluczyć zaburzeń hormonalnych. Wskazana jest ponowna wizyta u lekarza.