Bóle w dole brzucha i pieczenie wejścia do pochwy

Witam, Od kilku dni odczuwam ból w dole brzucha - taki jak przed miesiączką, natomiast miesiączka ma pojawić się dopiero w przyszłym tygodniu. Od dwóch dni czuję pieczenie, wejście do pochwy jest zaczerwienione i bolesne - szczególnie przy podcieraniu się. Mój śluz jest biały, grudkowaty, jest go stosunkowo niewiele. Poradzi mi ktoś, co to może być? Anka

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy wskazują na zakażenie grzybicze okolic intymnych, prosze udać się do ginekologa.
Pozdrawiam