Bóle w kroczu w 30. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 30t.c. to moja pierwsza ciaza. Od jakiegos czasu miewam bole w kroczu. Bol moge porownac do tego jakbym obila sobie krocze podczas jezdzenia na rowerze. Niepokoje sie poniewaz wczesniej bol nie mial miejsca. Wystepuje najczesciej podczas chodzenia, gdy sie klade czy tez chce zmienic pozycje w lozku. Jednak nie jest on jak narazie zbyt dokluczliwy. Jak mowilam to moja pierwsza ciaza takze bardzo sie martwie. Prosila bym o odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wymagają weryfikacji przez lekarza prowadzącego ciążę. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty.