Co oznaczają bóle podbrzusza w 23 tygodniu ciąży?

Witam, 27lat. 23 tydzien ciąży... czy bóle podbrzusza w okolicy jajników podczas chodzenia schylania sie czy wstawania są normalne? Jest to ból czasem pulsujący czasem klujacy, i zawsze z obu stron na raz.. wczesniej rowniez sie pojawialy i tlumaczone byly rosnieciem macicy ale teraz są mocniejsze momentami czym predzej wracam do lozka ustepuje najczesciej kiedy leze na plecach z postawionymi nogami.. co z tym robic? Lekarz nadal mowi o rosnieciu macicy i luzowaniu więzadeł... az tak?

Lek. Katarzyna Szymczak

Niestety takie objawy mogą występować w ciazy, sugeruję jak najwięcej wypoczywać. W razie niepokoju wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam