Bóle w okolicach trzustki, biegunka i bóle brzucha

Witam Od pewnego czasu miewam bóle w okolicach trzustki jednak nie są one czeste, zas ostatnio od paru dni mam biegunke oraz bole brzucha. Musze przyznac, ze odzywiam sie zdrowo choc sporadycznie pozwole sobie odstapic od diety. Mam 20 lat, a sylwetka spokojnie miesci sie w moim BMI. Mialam robione ostatnio USG, które wykryło mi torbiela jajnika, czy te objawy moga byc tym spowodowane? z gory dziekuje za odpowiedz.

Witam serdecznie. Nie można tego wykluczyć, choć w tej sytuacji warto powtórzyć badanie uzupełniając je o podstawowe badania krwi oceniające funkcję przewodu pokarmowego .