Ostre bóle brzucha i biegunka

Witam, od 2 dni mam ostre bole brzucha i ostra biegunke. A dzisiaj rano biegunka stala sie krwawa. Czy powinnam sie udac do lekarza? Czy moge sama zwalczyc te objawy? Jesli tak to w jaki sposob?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli w stolcu pojawiła się krew należy udać się do lekarza. Należy zróżnicować czy jest to zakażenie bakteryjne, choroba hemoroidalna czy też inne schorzenia.
Pozdrawiam