Ból z lewej strony brzucha i ostra biegunka

Witam. Od pewnego czasu miewalem bole z lewej strony brzucha mniejwiecej na wysokosci pepka ale w lewo...bagatelizowalem to gdyz byl to bol chwilowy i mijal poza tym zdarzal sie bardzo zadko. teraz od 3 dni odczuwam teb bol bez przerwy i jest silniejszy a jesli ustapi na moment to po chwili wraca takim jakby ostrzejszym ikluciem i staje sie ciagly troche lagodniejszy;/...od 3 dni mam takze ostra biegunke, czesto sie poce jestem zmeczony do tego jestem ospaly

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza, bez badania nie można nic powiedzieć. Po badaniu lekarskim będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Proponuję udać się do lekarza jak najszybciej.