Kłucia po lewej stronie brzucha i ból po posiłkach

Witam, od paru tygodniu dolegaja mnie bole raczej kłucia po lewej stronie brzucha na wysokosci pepka. Po zazyciu tabletek przeciwbolowych bol ustapil, ale gdy tylko zjadlem bol powrocil. Prosze o pomoc bo bol jest bardzo uciazliwy i bolesny przez to potrafie nie przespac calej nocy

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi, dlatego sugruję kontakt z lekarzem.